İnşaat Mühendisi Pasta

: BE270
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

İnşaat mühendisliğinden mezun mu oluyorsunuz ya da mesleğinizde önemli bir yıl dönümü mü kutluyorsunuz. Belki de inşaat mühendisi bir arkadaşınıza doğum günü sürprizi yapmak istiyorsunuz. O zaman İnşaat Mühendisi Pasta tercih edebilirsiniz. İnşaat mühendisliğine ait olan elemanlar ile süslediğimiz pastalarımızı bütün kutlamalarınızda kullanabilirsiniz. En küçük boyu on kişilik olan pastamızın, en büyük boyu ise elli kişilik olmaktadır. Böylece istediğiniz büyüklükte bir parti düzenleyebilir ve partinize sevdiğiniz herkesi davet edebilirsiniz. 

 

Kutlamanızdan en az iki gün öncesinden internet sayfamızdan siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. İnternet sayfamızda bulunan başvuru formundan istediğiniz özelliklerde inşaat Mühendisi Pasta sipariş edebilirsiniz. Bu başvuru formunda pastanızın boyutu belirleyebilir ve tercih ettiğimiz tadı zengin seçeneklerimizin arasından seçebilirsiniz. Ayrıca sipariş formunda belirteceğiniz notu pastanızın üzerine yazdırabilirsiniz. Böylece sevdiklerinize söylemek istediklerinizi en tatlı şekilde söyleyebilirsiniz.

 

Başvuru formunda doldurmanız gereken son alan ise teslimat tarihi ve adres bilgilerinizdir. Sonrasında ise pastanız istediğiniz tarihte ve saatte adresinize teslim edilecektir. İstanbul'un Avrupa ya da Anadolu yakası olması fark etmeksizin teslimatlar ücretsiz olarak yapılmaktadır.

 

İnşaat Mühendisi Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. İnşaat Mühendisi Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek