Naked Cake

Son zamanlarda çok fazla tercih edilen naked cake üzeri kaplanmamış ya da yarı kaplanmış çıplak kek siparişleri çok fazla olmaktadır. Düğün, nişan ve söz gibi önemli günlerde naked pasta siparişinizi online olarak sitemizden verebilirsiniz. 15-20-25-30-35-40-45-50 kişilik olarak imal edilen ürünler ile yapmış olduğunuz organizasyonu şölen havası içerisinde geçirebilirsiniz. Beyaz gül pasta, naked nişan pasta, çiçek bahçesi pasta, gül pasta modelleri kına, nişan gibi davetlerin vazgeçilmez ürünleridir.  

Naked cake yapmak isterseniz butter and sugar, cake layers, cool completely, pastacı kreması, baking powder, preheat oven gibi birçok terimin kullanıldığı tariflerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Halbuki sitemizdeki naked cake seçeneklerine bakarak ve online sipariş vererek istediğiniz pastaya çok daha kolay ve uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Butik pasta kategorisinde yer alan pasta modelimiz yanında özel günleriniz için pasta modellerimizi inceleyebilirsiniz. Naked cake siparişlerinizi vermek için sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Pastanın kaç kişilik olacağı, teslim edilecek adresi bilgileri, teslimat tarih ve saati, ürünün içeriği alanlarının doğru ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Ürünün içeriğine dilerseniz siz karar verebilirsiniz. Bunun için telefon numaramızdan WhatsApp kanalı ile bizimle iletişime geçerek istekleriniz bildirebilir ve ürün içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz üzerine yazı yazılmasını istiyorsanız vereceğiniz mesajı ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz. Diğer pasta modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Sipariş edilen ürünlerin taze ve lezzetli olması açısından siparişin teslim edileceği gün tasarlanarak hazırlanmaktadır.

Böylece verilen siparişler en taze hali ile misafirlere gönül rahatlığı ile ikram edilebilmektedir. Siparişlerinizi en az iki gün öncesinden vermeniz halinde gününde ücretsiz kargo ile adresinize sorunsuz olarak teslim edilecektir.

Butik pasta modellerimizi farklı kategoriler altında kolaylıkla inceleyerek kutlamanıza uygun pasta modelini sipariş edebilirsiniz. Doğum günü pasta, yetişkin pasta, kız çocuk pasta, erkek çocuk pasta, yılbaşı pasta, genç nesil pasta, bebek pasta, diş buğdayı pasta, rakamlı pasta, çizgi film karakter pasta, düğün0 nişan pasta kategorileri altında yüzlerce pasta modelimiz sitede yer almaktadır.

Doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü, mezuniyet, düğün, nişan gibi günler insanları hayatı boyunca belki de bir kez yaşayacakları en özel anlardan birkaçıdır. Bu özel gün hazırlıklarının başında pasta seçimi gelmektedir. Pastanın olmadığı bir davet düşünülemez.

Özel kutlamalar pasta kesimi yapılarak kutlanmaktadır. İleride gülümseme ile hatırlanacak bu anlar için sitemizde bulunan pasta modellerinden sipariş vererek kutlamanın en önemli parçasını halletmiş olacaksınız.

Pasta siparişlerinin internet üzerinden online olarak verilmesi diğer davet hazırlıklarına daha çok zaman kalmasını sağlayacaktır. Evde, iş yerinde kısacası interneti kullanabildiğiniz her ortamda pasta siparişinizi vermeniz mümkün.

Artık insanlar günümüzde teknolojiden faydalanarak saatlerce pastane aramaktan ve istedikleri pastayı yaptırmaktan kurtuluyorlar. Online pasta siparişi kolaylığını seçiyorlar. Sayfamızda sunulan modellerde çok fazla seçenek bulunması kutlamalar uygun pasta modelinin daha kolay bulunmasını sağlıyor.

Online siparişlerimiz sadece butik pasta modellerimizden ibaret değil. Dilerseniz hazır pasta ya da cupcake ve kurabiye kategorisinde bulunan ikramlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Davetlerde yaş pasta yanında ikram edilen cupcakeler tek kişilik olarak imal edilmektedir. Davetli sayısına göre adet olarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Birbirinden renkli görünümleri ve lezzetleri ile misafirler tarafından beğenilen cupcakeler pembe, mavi ya da renkli olarak üretilmektedir.

Cupcake siparişi içinde sipariş formunu doldurarak kaç kişilik istediğinizi adet olarak girmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca kilo olarak sipariş verebileceğiniz ekler içinde satın al seçeneğini kullanarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’na tüm ürünlerimizi ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz. Butik pasta modelleri, ekler, hazır pastalar ve cupcakeler ürünün sipariş edileceği gün hazırlandığı için her zaman taze olmaktadır. Siparişlerinizi en azından iki gün öncesinde vermeniz durumunda ürünlerinizi sizlere gününde teslim edebiliriz. 

Canlı
Destek