Şirinler Pasta

: BE155
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Şirinler Pasta sipariş et alternatifini kullandığınızda, unutulmaz bir konsept ve enfes lezzetler eşliğinde doğum günü kutlaması yapmış olacaksınız. Bu pastamız, hazırlanırken sevimli mavi şirinlere yer verdiğimiz butik pasta modellerimizden birisidir.

 

Şirinler Pasta satın al diyerek sipariş formunu doldurmanız halinde pastanız istediğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilecektir. Aşağıda bulunan iletişim numaralarını kullanarak bizimle iletişime geçebilir butik pasta modellerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve sipariş ettiğiniz pasta modelinde isterseniz değişiklik yapabilirsiniz. Sipariş formuna pastanın büyüklüğü yani kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği (çikolatalı, muzlu, vanilyalı, vişneli gibi) ve tatları, teslimat günü ve saati gibi bilgileri belirtmelisiniz.

 

Şirinler Pasta ya da sipariş ettiğiniz diğer butik pasta modelleri, teslim edilmesini istediğiniz gün ve saatte ücretsiz kargo ile size ulaştırılacaktır. Sipariş edilen pastalarınız teslimat günü tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Hazırlanan pastanızı en taze ve lezzetli hali ile konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

 

Şirinler Pasta modeli sipariş et alternatifinden önce sitemizde yer alan yüzlerce butik pasta modellerine göz atarak, satın al seçeneğini kullanarak özel günleriniz için özel pasta modellerimizi değerlendirebilirsiniz.

 

Şirinler Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şirinler Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek