Araba Resimli Yuvarlak Pasta

: BE370
2.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2000 TL
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum günü, yılbaşı, nişan, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel gün kutlamalarında ilk akla gelen pasta olmaktadır. Özel günlerin pastası da özel olmalıdır. Özellikle erkekler tarafından çok beğenilen ve tercih edilen Araba Resimli Yuvarlak Pasta modeli birçok kişinin ilgisini çekmektedir.

 

Online olarak verdiğiniz siparişler Avrupa ve Anadolu Yakası’nda bulunan tüm ilçelere ücretsiz kargo ile adresinize kadar teslim edilmektedir. Pastalar teslim gününde yapılmakta ve taze olarak ulaştırılmaktadır.

 

Sipariş formuna pastanın kaç kişi için hazırlanması gerektiğini (5-10-15-20 kişilik gibi), teslim tarih ve saatini, adresi doğru olarak girmelisiniz. İletmek istediğiniz mesaj var ise bunu da belirtebilirsiniz. Araba Resimli Yuvarlak Pasta modeli hakkında bilgi almak ya da içerinde yapmak istediğiniz değişiklikler var ise bizimle iletişime geçebilir ve özel isteklerinizi iletebilirsiniz.

 

Araba Resimli Yuvarlak Pasta modelimiz müşterilerimiz tarafından hem görünümü hem de tadı ile çok beğenilmekte ve tavsiye edilmektedir. Sitemizde bulunan yüzlerce pasta modeli bulunmaktadır. Tümüne göz gezdirerek beğendiğiniz pastanın siparişini hemen verebilirsiniz.

 

Araba Resimli Yuvarlak pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Araba Resimli Yuvarlak pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek