Astronot Pasta

: BE140
2.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Uzaya, astronotlara ve galaksiye ilgi duyan küçük çocuklar için son derece uygun olan astronot pasta modelimiz; butik pasta modellerimiz arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olmayı başarmıştır.

 

Genellikle iki atlı olarak tasarlanan ve üzerinde astronot, roket, yıldız ve gezegen figürleri bulunan Astronot Pasta modelimiz sevdiklerinizin en önemli ve özel günlerinde daha mutlu olmasını sağlamaktadır. Astronot konseptli astronot pasta modelimiz genel olarak küçük erkek çocukları ve aileleri tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

 

Sizler de astronot pasta modelimizden sipariş vermek istiyorsanız hemen sitemizde yer alan sipariş formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurabilirsiniz. Astronot pasta modelimiz belirtilen kişi sayısına göre daha büyük olarak üretilme imkanı bulunan bir pasta modelimizdir.

 

Astronot pasta modelimiz 15, 20, 25, 30, 35, 40 ya da 45 kişilik olarak üretilebilmektedir. Astronot pasta modelimiz diğer tüm pasta modelleri gibi ücretsiz olarak İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz olarak kargolanmaktadır. Sipariş, kargo ya da pasta modelleri hakkında alt kısımda verilen iletişim numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

Astronot Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. AstronotKonseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek