Balık Pasta

: BE227
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Balık pasta, 0-9 yaş arası çocukların doğum günlerinde tercih edilen bu pasta kutlamalarınızı şenlendirecektir. Denize hayranlık duyan çocuklar genellikle bu ürünümüzden hoşlanmaktadır. Ürün üzerinde kullanılan renkli balıklar çocuklarınızın boyama kitabından fırlamış birer karakterler gibi durmaktadır. Canlı renklerle özenle yapılan bu pastayı gören çocuklar çok mutlu olacaktır. 

 

Bu pastayı sipariş edebilmeniz için İstanbul il sınırları içerisinde bulunmanız yeterlidir. Anadolu ve Avrupa yakası fark etmeksizin İstanbul'un bütün ilçelerine ücretsiz kargo hizmeti ile Balık pasta teslim edilmektedir. Sipariş formuna teslimat adresi, tarihi ve saatini eksiksiz bir şekilde yazarsanız hiçbir sorun yaşamadan bu güzel pastayla çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. 

 

Balık pasta siparişi verirken pastanın kaç kişilik olacağına siz karar verirsiniz. Pasta en az 15 kişilik olup en fazla 45 kişi için hazırlanabilmektedir. Ayrıca pasta içinde kullanılacak çikolatanın türünü de siz belirlersiniz. Yapmanız gereken tek şey teslimat tarihinden 2 gün öncesinde sipariş vermektir. Pastanız taze ve mükemmel aroması ile davet ettiğiniz kişileri de oldukça memnun bırakacaktır. 

 

Balık Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Balık Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek