Beşiktaş Taraftar Pasta

: BE110
1.200,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Günümüzde birçok insan futbola tutku derecesinde bağlıdır. Futbol tutkunu insanlar sadece futbola değil, taraftarı oldukları takıma da büyük bir bağlılık besler. Çevrenizde böyle arkadaşlarınız varsa, doğum günlerinde ya da kutlamak için pasta keseceğiniz herhangi bir özel günde, pastalarını taraftar temalı yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Beşiktaş Taraftar temalı pastaların en güzelini en uygun fiyata bulabileceğiniz adres de Pastamburada olacaktır. Pastamburada olarak, en taze pastaları, istediğiniz desenler ile sizlere sunuyoruz.

 

Pasta almak için Pastamburada’yı tercih ederseniz, pastanızın istediğiniz tarihte dilediğiniz adrese ulaşır ve hiçbir şekilde kargo ücreti alınmaz. İstanbul’un her iki yakasına da pasta gönderimi yapılmaktadır.  Pastaların desenlerinde belli değişiklikler talep edebileceğiniz gibi, kaç kişilik olacağına da karar verebilir ve böylece davetli sayısına tam olarak uygun olacak büyüklükteki pastalar alabilirsiniz.

 

İsteğiniz doğrultusunda pastanız meyveli olarak da hazırlanabilir. Fakat meyveler pastanın şeklini bozmamak için dondurularak ekleneceğinden bu pastaları sipariş saatinden yarım saat ile kırk beş dakika sonra tüketmek gereklidir. Buna da dikkat ederseniz, çok lezzetli ve aradığınız görüntüye sahip bir pastaya sahip olmuş olursunuz.

 

Beşiktaş Taraftar Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beşiktaş Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek