Denizci Pasta

: BE204
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Denizci Pasta modeli, engin denizlere yelken açmak isteyen ya da hali hazırda yelken açan kişiler için unutulmaz bir doğum günü sürprizi olabilir! Tabi pasta modelinde, içeriğinde yapacağınız değişiklikler ve pastaya ekleyeceğiniz yazı sayesinde pastayı özelleştirmeniz de mümkün olacaktır.

 

Tüm pasta modellerimiz gibi Denizci Pasta modelimiz de ücretsiz kargoyla istediğiniz gün ce saatte size teslim edilecektir. Pastanızın büyüklüğünü, kaç kişilik olacağını belirlemek ise gereksiz israfın ve katlanılan fazla maliyetlerin önüne geçecektir. Sipariş sabahı tasarladığımız ve hazırladığımız tüm pasta modellerimizi en taze ve lezzetli şekliyle ailenize ve dostlarınıza ikram edebilirsiniz!

 

Denizci Pasta satın al opsiyonunu değerlendirdiğinizde, muhteşem okyanusların taptaze ve tuzlu havasını evinizde soluma şansını elde edeceksiniz. Çocuklarınızın, eşinizin ya da diğer sevdiklerinizin hayallerine yapacağınız bu katkı, kutlamanın ömür boyu unutulmayan anılar arasına girmesini sağlayacaktır. Sipariş vermek ya da hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, aşağıda verdiğimiz iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Denizci Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Denizci Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek