Kalp Pasta

: BE113
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Bu modelimiz bebeklerin doğum gününü kutlamak için tercih edilen bir modeldir. Ama başka amaçlarla kullanan kişilerin sayısı da az değildir. Kalp, birçok farklı toplumda tarih boyunca aşkla birlikte anılmaktadır. Bu yüzden, sevgilinize doğum gününde ya da sevgililer günü, yıldönümü gibi özel bir günde daha özel bir kutlama yapmak istiyorsanız, Kalp Pasta sipariş etmeyi düşünebilirsiniz.

 

Her tarafı kalplerle dolu bir pasta, gerçekten çok hoş olabilir. Pastanın üzerine isteğe bağlı olarak  notlar yazdırılabilir, yaş ya da yıldönümünü temsil eden rakamlar eklenebilir ya da çeşitli hayvan figürleri de eklenebilir (kuğu vb.). Başka bir deyişle kendi pastanızı oluşturabilirsiniz.

 

Siz de bu pastaya sahip olmak ve sevgilinize özel bir kutlama yaşatmak istiyorsanız, Pastamburada tarafından üretilen bu Kalp pastaları alabilirsiniz. Pastalar çok güzel bir görüntüye sahip olmakla birlikte, aynı zamanda çok lezzetlidir.

 

Bu modelimiz butik pastalar kategorimize dahil olduğu için, en az iki gün önceden sipariş vermeniz gerekir.  Siparişinizin teslim edileceği  günün erken saatlerinde pastanız yapılır ve taze olarak size teslim edilir. İstanbul’un tüm ilçelerine teslimat yapılmaktadır. Teslimat tamamen ücretsizdir, ücretsiz kargoyla vermiş olduğunuz adrese teslim edilir.

 

Kalp Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kalp Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek