The Goodfather Yuvarlak Resimli Pasta

: BE376
600,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
600 TL
15
750 TL
20
900 TL
25
1050 TL
30
1200 TL
35
1350 TL
40
1500 TL
45
1650 TL
50
1800 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

The Godfather film serisini bilmeyen yoktur. Eşiniz ya da arkadaşınız için The Goodfather Yuvarlak Resimli Pasta siparişi vererek ona sürpriz yapabilirsiniz. Hem sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilir hem de farklı bir tasarım pasta ile ona unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

 

Tüm pasta modellerimizde olduğu gibi The Goodfather Yuvarlak Resimli Pasta siparişi için sipariş formunu doldurmalısınız. Muhteşem görünümü ile dikkat çeken modelimiz için forma adres bilgileri, teslim tarih ve saati, ürün içeriği bilgilerinin girilmesi yanında pastanın kaç kişi için hazırlanacağının da belirtilmesi gerekmektedir. Vermek istediğiniz mesajı da ürün yazısı alanına not düşebilirsiniz.

 

Hazırlanan pasta sorun yaşanmadan adrese kadar ücretsiz teslim edilmektedir. Verilen kaliteli hizmet sayesinde kutlamanın baş tacı pasta sorunu ortadan kalkmış olur. The Goodfather Yuvarlak Resimli Pasta hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Özel günleriniz için satın alacağınız pasta seçimi için sitemizde bulunan ürünleri inceleyerek online sipariş seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Taze ve lezzetli pastalar için Pastamburada ile bağlantıya geçebilirsiniz.

 

The Goodfather Yuvarlak Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. The Goodfather Yuvarlak Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek