Atlı Karınca Pasta

: BE143
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 3 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimizden sadece birisi olan Atlı Karınca Pasta ile çocuklarınıza ya da sevdiklerinize güzel bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz.  

 

Atlı Karınca Pasta satın al seçeneğimizi diğer pasta modelleri için de geçerli olan tüm alternatiflerimizden faydalanmak üzere kullanabilirsiniz. Sunduğumuz pasta modellerinde değişiklik yapmanız da mümkün. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasına siparişlerinizi ücretsiz kargo ile göndermekteyiz. Pastaların lezzetli ve taze olması için sipariş günü tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır.

 

Atlı Karınca Pasta siparişi verdiğinizde siparişin kaç kişilik olduğu, teslim tarihi ve saati, ürünün içeriği bilgilerinin sipariş formuna girilmesi gerekmektedir. Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Whatsapp’tan bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Atlı Karınca Pasta sipariş et ya da diğer pasta modellerimizi sipariş et alternatifini kullanarak sevdikleriniz için özel bir konsept ve enfes lezzetler eşliğinde doğum günü kutlamasını garantilemiş oluyorsunuz. Sadece bu pasta modeli ile kendinizi sınırlamayın! Sunduğumuz tüm modelleri inceledikten sonra kararınızı vermenizi öneririz!

 

Sitemizden butik pasta siparişi vererek sevdiklerinizin özel günlerini anlamlı ve unutulmaz kutlamalar haline getirmeniz mümkün.

 

Atlı Karınca Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Atlı Karınca Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek