Ayı Barni Kare Resimli Pasta

: BE358
750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
750 TL
20
900 TL
25
1050 TL
30
1200 TL
35
1350 TL
40
1500 TL
45
1650 TL
50
1800 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Ayı Barni Hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının ilgi ile izledikleri çizgi filmlerin başında gelir. Ayı Barni Kare Resimli Pasta seçeneği ile çocuklarınızın doğum günü daha güzel ve eğlenceli olabilir. Sevdikleri karakteri gören çocuklar için yapılacak kutlama daha büyük bir sürpriz olacak ve bu güzellik karşısında daha mutlu olacaklardır.

 

Görseli ile beğendiğiniz pastanın lezzeti de mükemmeldir. Çünkü ürünlerimiz teslimat günü sabahında en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Taze taze adrese teslim edilen ürün için kargo ücreti talep edilmemektedir.

 

Ayı Barni Kare Resimli Pastayı beğendiyseniz yapmanız gereken hemen sipariş formunu doldurmak ve ürün siparişini tamamlamaktır. Kıza bir süre içerisinde dolduracağınız forma bilgilerinizin doğru olarak girildiğinden emin olmalısınız.

 

Siparişlerinizde değişiklik yapmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Resimli pastalar dışında görselleri ile herkesi hayran bıraktıran yüzlerce butik pasta modellerimiz sitemizde sergilenmektedir. Beğendiğiniz pastayı online sipariş ederek kutlamanızı daha anlamlı hale getirebilir ve fotoğraflar ile kalıcı hale getirdiğiniz kutlamayı ileride güzel bir anı olarak hatırlayabilirsiniz.

 

Ayı Barni Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ayı Barni Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek