Ekler Pasta

: BE154
400,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç kilogram olsun ?
1
400 TL
2
800 TL
3
1200 TL
4
1600 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Yumuşak hamurlu ve üstü çikolata kaplı enfes bir lezzet olan Ekler Pasta, birçok kişinin tercih ettiği pasta modelleri arasında ilk sıralarda bulunmaktadır.

Adını Fransızca şimşek patlaması anlamına gelen "Éclair" sözcüğünden alan bu pasta, kısa süre içinde kolay bir şekilde tüketilmesi nedeniyle ekler adına hak kazanmıştır.

Kilo bazında online olarak sipariş edebileceğiniz Ekler Pasta, satın al talimatı vermenizi sağlayan sipariş formundaki bilgiler doğrultusunda size teslim edilecektir. Sipariş formunda teslim tarihini ve saatini belirteceğiniz “Ekler”ler, ücretsiz kargoyla yine formda belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

 

Bu ürün için siparişinizi teslim tarihinden (en az) 2 gün önce vermeniz gerekmektedir. Siparişin teslim edileceği gün hazırladığımız Ekler pastaları en taze ve lezzetli halleriyle size teslim edeceğiz.

 

Tabi bu pastayı sipariş etmeye karar vermiş olsanız da sitemizdeki diğer pasta modellerini, özellikle butik pasta modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Kişiye özel temalarla tasarlanan pasta modellerimizde isteğe bağlı değişiklikler yapılabilmektedir. Sevdiklerinizin ve sizin özel günlerinizi farklı bir havada kutlamak istediğinizde yüzlerce farklı modelimizden birinden faydalanmak isteyebilirsiniz.

Canlı
Destek