Resimli Pastalar

Pasta olmadan yapılacak olan bir kutlama mutlaka eksik kalacaktır. Dolayısıyla vereceğiniz davetlerde veya üstlendiğiniz çeşitli organizasyonlarda pasta siparişi vermeyi unutmamalısınız. Bunun en kolay yolu ise pastamburada.com adresine gelmek ve yüzlerce farklı pasta modeli arasından seçim yaparak online sipariş vermek. Bu şekilde kutlamanıza en uygun pasta modelini kısa sürede tespit etmiş, zahmetsiz şekilde ve en uygun fiyatla siparişinizi vermiş olursunuz.

Bu sayfamızda resimli pastalar kategorisi içinde yer alan pasta modellerimizi inceleyebilirsiniz. Resimli pastalar üstüne yerleştirilen resimler sayesinde doğum günleri başta olmak üzere tüm özel günlerin benzersiz bir neşeyle coşkulu bir kutlama havasında geçmesine katkıda bulunmaktadır

Butik pasta modelleri arasında olan bu modeller daha çok doğum günleri için tercih edilmelerine rağmen üzerlerine farklı resimler konulabilmesi nedeniyle hemen her türlü kutlamalar için tercih edilebilir. Tabi sadece özel günlerde değil, çok sevdiğiniz arkadaşlarınıza, aile üyelerinize, eşinize ya da sevgilinize sürpriz yapmak, anlamlı bir gün yaşatmak için de bu modellerimizden faydalanabilirsiniz. Kısacası tüm sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde resimli pastalar arasından seçim yapmanız isabetli bir tercih olacaktır.

Resimli pastalar üzerinde bulunan resimlerde Goodfather teması ya da Ayı Barni, dinozor, Hello Kity, Sünger Bob, Ejderha, Superman, Iron Man, Şimşek McQueen gibi farklı figürler bulunmaktadır. Ama bu resimleri seçmek istemezseniz, ürün sayfalarından yükleyeceğiniz resmin pastanızın üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Pasta siparişinizi verirken dilerseniz kendi seçtiğiniz görseli yüklemenin yanı sıra pastanızın kaç kişilik olacağı, ürünün üzerinde bulunmasını istediğiniz yazı, teslimat adresi, teslimat tarihi ve teslim saati gibi bilgileri de eksiksiz doldurmalısınız. Pastanızın içeriğini de seçmeniz, örneğin krokanlı mı yoksa meyveli mi olacağını belirtmeniz gerekir. Resimli pastalar kategorisinde yer alan butik pasta modellerimizin siparişini en az 1 gün önce vermelisiniz.

Pasta siparişinizi sitemizden vermeyi tercih ettiğinizde, dakikalar içinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Butik pasta modellerimiz arasında yer alan resimli pastaların yanı sıra yılbaşı pastaları, düğün/nişan pastaları, doğum günü pastaları, diş pastası gibi seçeneklerde pastanızın size özel hale gelmesini sağlayacak olan değişiklikleri yapabilirsiniz.

Sizin istekleriniz doğrultusunda size özel olarak teslimat sabahı hazırlanan pastanız veya diğer ürünler, İstanbul’un her yerine ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Yani sipariş formunda istenen bilgileri eksiksiz ve hatasız doldurursanız, kapınıza kadar ücretsiz olarak, en taze ve lezzetli haliyle getirilen pastanızı konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

İstanbul’un hem Avrupa hem de Asya yakasına ücretsiz olarak teslim ettiğimiz ürünlerimiz, aynı kalitede pastanelerde satılan ürünlerden daha uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bunun nedeni internet üzerinden sipariş verilmesi ve bizim açımızdan oluşan maliyetlerin daha düşük olmasıdır. Dolayısıyla en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunabiliyoruz.

Kaliteli hizmeti ve en muhteşem lezzetleri yine en uygun fiyatlarla ve zamanında teslim almak istiyorsanız; mutlaka sitemizdeki alternatifler arasından seçim yaparak siparişinizi vermelisiniz.

Canlı
Destek