Taraftar Pastaları

Sitemizde yüzlerce bulunan butik pasta seçeneklerinden birisi de taraftar pasta modelleridir. Özel kutlama için hazırlık yapan kişiler sevdiklerinin tutmuş oldukları takıma uygun pasta modeli ile kutlamayı unutulmaz bir gün olarak anılarının arasına ekleyebilirler.

Özellikle yakım konusunda fanatik olan kişilere için sipariş edilen taraftar pastanın anlamı büyük olmaktadır. Sevdiği takımın renklerine göre şeker hamurundan yararlanılarak yapılan ürünler çok fazla tercih edilmektedir.

Taraftar pastası gibi özel pastaları diğer butik pasta modelleri gibi kendinize ve takımınıza daha uygun hale getirmek üzere modelde değişiklikler yapılmasını talep edebilirsiniz. Taraftar pasta modelleri Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlar için hazırlanmaktadır. Örneğin Galatasaray taraftarları doğum günü pastası olarak veya diğer özel günlerinde Galatasaray pasta gibi hem duygularına hem damak tadına hitap eden bir modeli sipariş verebilir.

Galatasaray pasta, Fenerbahçe pasta, Beşiktaş pasta, Beşiktaş Çocuk pasta, taraftar bebek pasta gibi farklı tasarım pastalar sürpriz kutlamalarda farklı bir seçenek olarak sayfamızda sergilenmektedir. Tüm butik pasta modellerimizde olduğu gibi bu ürünü de online sipariş vermek isteyenlerin öncelikle sipariş formunu doldurmaları gerekmektedir.

Sipariş et seçeneğini kullanarak forma pastanın kaç kişilik hazırlanacağı, teslim adresi, teslim edilecek tarih ve saat doğru olarak eksiksiz bir şekilde belirtilmelidir. Ürünün içeriğini ve ürün yazısı alanlarını da doldurmalısınız. Ürünün içeriğinde yapılmasını istediğiniz değişiklik var ise telefon numaramızdan ya da WhatsApp kanalından bizimle iletişime geçerek isteklerinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Ürün yazısı alanına ise pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz mesaj var ise bunu verilen alana yazmalısınız.  Siparişlerinizi en az iki gün öncesinden vermeye de dikkat etmelisiniz.

Siparişini verdiğiniz pastanın içeriği ve büyüklüğü sizlerin istekleri göz önünde bulundurularak teslim gününde tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Aynı gün hazırlanmasının nedeni ise ürünlerimizi sizlere en taze ve lezzetli hali ile ulaştırmaktır. Tadı kötü ve bayat pastanın misafirlere ikram edilmesi hoş bir durum değildir. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için büyük bir titizlikle ürünlerimizi imal etmekteyiz. Teslimat gününde hazır hale gelen pastalar verilen adrese istenilen saatte ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere ürün teslimi yapmaktayız.

Hazır pasta kategorisinde bulunan pasta modellerimizi de özel günleriniz için sipariş edebilirsiniz. Hazır pastalarımız 10-15-20-25-30-35-40 kişilik şeklinde imal edilmektedir. Karışık meyveli pasta, ganaj pasta, krokantlı fıstıklı pasta, fıstık soslu pasta gibi birbirinden lezzetli ve görünüşleri ile dikkat çeken pasta modellerimiz arasından da özel gün kutlamaları için seçim yapabilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz sadece taraftar pasta modelinden oluşmuyor. Siteyi ziyaret edenler görecek ki farklı kategorilerde yüzlerce pasta seçeneğimiz bulunmaktadır. Doğum günü pasta, kız çocuk pasta, erkek çocuk pasta, sevgili pasta, diş buğdayı, pasta, rakamlı pasta, çizgi film karakter pasta, yetişkin pasta, genç nesil pasta seçenekleri altında yüzlerce pasta modelimiz sitede sergilenmektedir.

Tüm modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, pastanın büyüklüğü ve içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz. Çünkü pastalar sizler için özeldir ve bizlerde sizin isteklerinizi dikkate alarak ürünlerimiz imal etmekteyiz.

Butik pasta modelleri ve hazır pastalar dışında cupcake ve kurabiye kategorisinde yer alan ve davetlerin olmazsa olmazı ikramlıklarımızı da inceleyebilirsiniz. Lezzetleri ve görünümleri ile davete katılanlar tarafından beğenilen cupcakeleri davete katılacak kişi sayısına göre adet olarak sipariş verebilirsiniz. Bunun için yaş pasta siparişlerinde olduğu gibi sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Özel gün kutlamaları her zaman insanlar için özenle hazırlanılan eğlencelerdir. Her kutlamada ise mutlaka pasta kesilir. Bu nedenle pasta olmadan yapılan kutlamaların bir anlamı yoktur. Pasta siparişi için ise pastane pastane dolaşmanıza gerek yoktur. Günümüzde her alanda olduğu gibi pasta siparişleri de internet üzerinden verilebilmektedir. Pastamburada bu hizmeti sizin ayağınıza getiriyor. Sayfamızda bulunan pasta modellerini inceleyerek birkaç dakikada ürün siparişinizi vererek kutlamanın en önemli sorunundan kurtulabilirsiniz. 

 
 

 

Canlı
Destek