Cupcake ve Kurabiyeler

Cupcake küçük kaplarda yapılan küçük keklerdir. Üzerlerinde buluna krema ile farklı bir lezzet oluşturur. Yapılan süslemeler ve renkli görünümleri ile insanların dikkatini çeken ürünler hemen hemen her davette konuklara ikram edilen ürünler olarak göze çarpmaktadır.

İnsanları hayran bıraktıran rengarenk süslenmiş ürünler her yaş kesimine hitap etmektedir. Özellikle renkli görüntüleri ile çocuklar tarafından çok fazla sevilen bu tatlar, doğum günlerinde çok fazla tercih edilmektedir. Kremalı cupcake, pembe cupcake, renkli kremalı cupcake, mavi cupcake, yıldızlı kremalı cupcake gibi farklı seçenekler ile adet olarak alınabilen ürünlerimizi sayfamızdan inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Cupcake siparişi için sipariş formunu online doldurarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş formuna kaç adet ürün istediğinizi, teslimat için adres bilgilerini, teslim tarih ve saatini belirtmelisiniz. Siparişleriniz teslim edileceği gün hazırlandığı için en taze hali ile sizlere teslim edilmektedir. İstanbul’un Avrupa yakası ya da Anadolu yakası için verilen siparişler ücretsiz kargo ile teslim gün ve saatinde adresinize kadar getirilmektedir.

Davetlerde ikramlık olarak sunulan bu lezzetler sayesinde organizasyonda ayarlanması gereken yiyecekler sorununuzu kısa zamanda çözebilirsiniz. Farklı konseptler için her zaman tercih edilen cupcakeler lezzetleri ve görünüşleri ile vazgeçilmezler arasında yerini almıştır. Tek kişilik olarak imal edilmesi de ikramlar yapılırken kolaylıklar sağlamaktadır.

Sitemizi ziyaret edenler görecekler ki ürünlerimiz sadece cupcake ve kurabiyelerden ibaret değil. Yüzlerce pasta modelimiz sitede sergilenmektedir. Doğum günü, evlilik yıldönümü, yılbaşı kutlamaları, sevgililer günü, düğün, nişan günü gibi özel gün kutlamalarınız için pasta siparişi vermek isteyenler sayfamızda yer alan butik pasta ya da hazır pasta kategorilerini inceleyebilirler. Her özel gün için aradığınız pasta modelini sayfamızdan bulabilirsiniz. İsterseniz isteklerinizi bize bildirebilir ve istekleriniz doğrultusunda sizin için pasta yapılan pasta tasarımlarımızı online olarak sipariş verebilirsiniz. Hazır pasta modellerimiz de oldukça çeşitlidir. Tüm özel günleriniz için bu modellerimizi de inceleyerek sipariş edebilirsiniz.

Tüm pasta modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz pastanın içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz WhatsApp kanalından bizimle irtibata geçebilir ve istediğiniz içerikleri iletebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz ve sipariş vermek istediğiniz ürün için sipariş formunu online olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Bunun için pastanın kaç kişilik hazırlanması gerektiğini, teslimat gün ve saati ile beraber adresinizi belirtmeniz gerekiyor. Pastanızın üzerine yazdırmak istediğiniz bir mesaj var ise bu mesajı ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz. Pastalar teslim edileceği gün hazırlandığı için en lezzetli ve taze hali ile size teslim edilecektir.

Özel gün kutlamaları için pasta ve ikramlıklar artık davetlerin vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. Her davet hazırlığının en gözde parçası ise yaş pastadır. Yaş pastanın olmadığı bir kutlama yapılmadığı için bu sorunun kısa zamanda çözülmesi gerekmektedir. Artık pasta siparişinizi internet üzerinden online olarak verebilirsiniz. Böylece davetler için yapacağınız hazırlıklar için en önemli sorunu halledebilir ve diğer yapacağınız hazırlıklara daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Online pasta siparişi size zaman açısından tasarruf sağladığı gibi davetlerin en vazgeçilmezi sorun yaşanmadan çözülmüş olacaktır. Siparişlerin adrese kadar teslim edilmesi de büyük avantaj olacaktır. Yapılan davet ve organizasyonlar ileride sizlerin fotoğraflara bakarak anacağınız güzel bir gün olarak hatırlanacaktır. Sevdiğiniz kişileri mutlu etmek için onlara sürpriz partiler düzenleyebilir ve güzel bir pasta siparişi ile onu daha da mutlu edebilirsiniz. Bunun için de pastam burada sayfasını ziyaret edebilir ve pasta siparişiniz online olarak verebilirsiniz.

Canlı
Destek